جمعه، 10 مرداد ماه، 1393

باکس توضیحات شما درباره خدمات دهی وب سایت به صورت متحرک
خوش آمدید کاربر میهمان

سایبون


 • راههایی برای شارژ سریع تر تلفن همراه

  راههایی برای شارژ سریع تر تلفن همراه

  راههایی برای شارژ سریع تر تلفن همراه مجموعه: موبایل ، لپ تاپ و تبلت شاید برای شما هم پیش امده است یک ساعت دیگر قرار دارید اما شارژ شما در ناحیه قرمز است و شما به گوشی نیاز دارید.در این اموزش راهکار هایی ساده برای شارژ سریعتر گوشی شما را ارائه می کنیم امیدواریم مورد استفاده قرار بگیرد.   همانطور که اشاره شد در زمان کوتاه شما به شارژ کردن سریع تر گوشی خود دارید اما اگر طبق گذشته باشد زمان زیادی طول می کشد.   . . .

 • آموزش کامل کار با نرم‌افزار پیام رسان وایبر (قسمت دوم)

  آموزش کامل کار با نرم‌افزار پیام رسان وایبر (قسمت دوم)

  آموزش کامل کار با نرم‌افزار پیام رسان وایبر (قسمت دوم) مجموعه: موبایل ، لپ تاپ و تبلت   آموزش کامل کار با نرم‌افزار پیام رسان وایبر در قسمت قبلی از این سری از مقالات با شما در مورد وایبر سخن گفتیم و بررسی کردیم که اصلا وایبر چیست و چرا باید از آن استفاده کنید. در این قسمت به شما می‌آموزیم که چطور وایبر را روی اندروید نصب و استفاده کنید.   . . .

 • آموزش کامل کار با نرم افزار پیام رسان وایبر (قسمت اول)

  آموزش کامل کار با نرم افزار پیام رسان وایبر (قسمت اول)

   آموزش کامل کار با نرم افزار پیام رسان وایبر (قسمت اول) مجموعه: موبایل ، لپ تاپ و تبلت تماس و پیام رسانی رایگان! بله این همان کاری است که وایبر انجام می‌دهد. وایبر یکی از همان نرم‌افزارهای به درد بخوری است که از دانلودش پشیمان نخواهید شد. من از وایبر روی آیفون و کامپیوتر خود استفاده می‌کنم و باید اعتراف کنم که بسیار راضی هستم. از تماس تلفنی رایگان تا پیام‌ رسانی رایگان، وایبر همه این امکانات فوق‌العاده را برای شما فراهم می‌کند. در قسمت اول سری مقالات آموزش وایبر بررسی می‌کنیم که وایبر چیست و استفاده از آن چه حسی دارد.     . . .

 • واکنش دایی به خداحافظی علی کریمی و دستمزد 2 میلیاردی اش

  واکنش دایی به خداحافظی علی کریمی و دستمزد 2 میلیاردی اش

  واکنش دایی به خداحافظی علی کریمی و دستمزد 2 میلیاردی اش مجموعه: اخبار ورزشی و نتایج مسابقات   اخبار ورزشی - علی دایی عنوان کرد: پیشنهاد آذربایجان را رد کردم/ بین من و کریمی اختلاف انداختند/ حسینی رو راست نبود! سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به خداحافظی علی کریمی از فوتبال گفت: بحثی بین من و کریمی راه انداخته‌اند که یک عده از آن سوء استفاده کردند و سوار بر جوی شدند که بین ما اختلاف بیندازند. وی همچنین از پیشنهاد کشور آذربایجان برای مربیگری اش در این کشور خبر داد و گفت: با اینکه مبلغ پیشنهادی آنها پنج برابر مبلغ پرسپولیس بود اما به خاطر مردم و هواداران پرسپولیس آن را در کردم.   . . .

 • این کفش‌های هوشمند با لرزش مسیر درست را به شما نشان می‌دهند!

  این کفش‌های هوشمند با لرزش مسیر درست را به شما نشان می‌دهند!

  این کفش‌های هوشمند با لرزش مسیر درست را به شما نشان می‌دهند! مجموعه: اختراعات جدید این کفش‌های هوشمند با لرزش مسیر درست را به شما نشان می‌دهند! . . .
راههایی برای شارژ سریع تر تلفن همراه

ترفند موبایل, شارژ سریعتر گوشی

شاید برای شما هم پیش امده است یک ساعت دیگر قرار دارید اما شارژ شما در ناحیه قرمز است و شما به گوشی نیاز دارید.در این اموزش راهکار هایی ساده برای شارژ سریعتر گوشی شما را ارائه می کنیم امیدواریم مورد استفاده قرار بگیرد.

 

همانطور که اشاره شد در زمان کوتاه شما به شارژ کردن سریع تر گوشی خود دارید اما اگر طبق گذشته باشد زمان زیادی طول می کشد.

 

نویسنده : admin              بازدید : 0

آموزش کامل کار با نرم‌افزار پیام رسان وایبر (قسمت دوم)


 

آموزش کامل کار با نرم‌افزار پیام رسان وایبر

در قسمت قبلی از این سری از مقالات با شما در مورد وایبر سخن گفتیم و بررسی کردیم که اصلا وایبر چیست و چرا باید از آن استفاده کنید. در این قسمت به شما می‌آموزیم که چطور وایبر را روی اندروید نصب و استفاده کنید.

 

آموزش وایبر, نصب وایبر روی اندروید

نویسنده : admin              بازدید : 0آموزش کامل کار با نرم افزار پیام رسان وایبر (قسمت اول)


تماس و پیام رسانی رایگان! بله این همان کاری است که وایبر انجام می‌دهد. وایبر یکی از همان نرم‌افزارهای به درد بخوری است که از دانلودش پشیمان نخواهید شد. من از وایبر روی آیفون و کامپیوتر خود استفاده می‌کنم و باید اعتراف کنم که بسیار راضی هستم. از تماس تلفنی رایگان تا پیام‌ رسانی رایگان، وایبر همه این امکانات فوق‌العاده را برای شما فراهم می‌کند. در قسمت اول سری مقالات آموزش وایبر بررسی می‌کنیم که وایبر چیست و استفاده از آن چه حسی دارد.

 

آموزش کار با وایبر, وایبر,

 

نویسنده : admin              بازدید : 0

واکنش دایی به خداحافظی علی کریمی و دستمزد 2 میلیاردی اش

اخبار,علی دایی,قرار داد علی دایی

اخبار ورزشی - علی دایی عنوان کرد:
پیشنهاد آذربایجان را رد کردم/ بین من و کریمی اختلاف انداختند/ حسینی رو راست نبود!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به خداحافظی علی کریمی از فوتبال گفت: بحثی بین من و کریمی راه انداخته‌اند که یک عده از آن سوء استفاده کردند و سوار بر جوی شدند که بین ما اختلاف بیندازند. وی همچنین از پیشنهاد کشور آذربایجان برای مربیگری اش در این کشور خبر داد و گفت: با اینکه مبلغ پیشنهادی آنها پنج برابر مبلغ پرسپولیس بود اما به خاطر مردم و هواداران پرسپولیس آن را در کردم.

 

نویسنده : admin              بازدید : 0

این کفش‌های هوشمند با لرزش مسیر درست را به شما نشان می‌دهند!

کفش‌های هوشمند,تکنو‌لوژی‌های پوشیدنی

این کفش‌های هوشمند با لرزش مسیر درست را به شما نشان می‌دهند!

نویسنده : admin              بازدید : 0
آمار کاربران
نظرسنجی
نظر شما در مورد سایت؟

خوب
خیلی خوب
متوسط
بدنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء: 2
نظرات : 0